Betixir Sms İptali

50 TL Freebet Almak için Tiklayiniz!

Betixir’e Girmek için Tıklayınız!

Betixir sitesi, yeni üyeleri kendi alanına yönlendirmek veya halihazırda yer alan üyelerine kampanyalar hakkında bilgi verebilmek için sms atabilmektedir. Hal böyle olunca kişilerin Betixir sitesinden düzenli olarak sms alma durumları ortaya çıkmıştır. Bu durum, güven açısından bir sorun yaratmasa da kişilerin rahatsız olabileceği her daim göz önüne alınmaktadır.

Bu nedenle Betixir sms iptali mümkündür. Bu işlem, Betixir sitesinin onayı ve kabul yöntemleri ile mümkün olabilmektedir. Betixir sms iptali gerçekleştirmek için toplamda 3 yöntem bulunmaktadır. Bunlar canlı destek hattı, e-mail ve telefon sms engeli olarak sıralanmaktadır. Biz de sizler için her bir işlemi tek tek ele aldık.

betixir sms iptali

Betixir Canlı Destek Hattı ile Sms İptali

Betixir sitesi, sms iptali için birçok sistemi devreye sokmaktadır. Bu sistemlerden en uygulanabilir olanı, canlı destek hattına bağlanarak gerçekleştirilen sms iptalidir. Çünkü canlı destek çalışanları, sms iptallerini kendileri düzenlemekte ve size kalan sadece beklemektedir.

Canlı destek hattı ile sms iptali gerçekleştirmek için ana sayfanın sağ alt bölümünde yer alan canlı destek ikonuna tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra karşınıza doldurmanız gereken bir bilgi işlem formu çıkacaktır. Bu alanda bulunan bilgileri doldurarak canlı destek hattı çalışanlarından birine bağlanacaksınız. Yetkili kişilere platformdan artık sms almak istemediğinizi söylediğinizde işlemler başlayacak ve Betixir sitesinin reklam alanından numaranız silinecektir.

Betixir Sitesine E-Mail Atarak Sms İptali

Betixir sitesi, canlı destek hattının yanı sıra e-mail yoluyla da sms iptalini gerçekleştirebilmektedir. Bu durum, canlı destek hattına bağlanıp işlem sağlamak kadar hızlı bir sonuç vermese de sms gelmesini önleyecektir. Biz de sizler için e-mail yoluyla sms alanından telefon numaranızı nasıl sildirebileceğinizi işledik.

Betixir sms iptali yapabilmek için öncelikle platformun resmi adresine mail atmanız gerekmektedir. Platformun resmi e-mail adresini , canlı destek çalışanları tarafından sorunsuzca öğrenebilirsiniz. Ayrıca e-mail attıktan sonra platform tarafından sizlere bir onay vey red cevabı gelecektir. Bu mailin içeriğine göre sms iptali için başka yöntemlerde deneyebilirsiniz.

Betixir Sitesi Telefon Sms İptali

Betixir sitesinden gelen sms detayları, sizleri rahatsız ediyorsa bunları kolayca engelleyebilmeniz mümkün. Canlı destek hattı veya e-mail yönteminin yanı sıra telefonlarınız üzerinden Betixir numaralarını engelleyerek de sms gelmesini önleyebilirsiniz. Bu yöntem, sms iptal seçeneklerinin arasında en garanti olan ve en sık kullanılan yöntemdir. Ayrıca kullanıcılar, sms engeli için telefon üzerinden engel seçeneğini de tercih ettiklerini belirtiyorlar.

Betixir sitesinin sms gönderimlerini telefon üzerinden engelleyebilmek için sms atılan numaranın üzerine tıklayarak ‘’Engelle’’ butonu ile işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu sayede Betixir sitesinden gelen mesajları bir daha görmeyecek ve reklamlardan haberdar olmayacaksınız. Fakat yine de Betixir sitesine bir şans vermenizi ve gelen reklam detayları bazında platformu bir kere de olsa denemenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir